więcej aktualności...

obowiązujące

od 1 września 2020 r.

Szanowni Państwo,
rok szkolny 2020/2021, po półrocznej przerwie, rozpoczynamy w formie stacjonarnej, w szkole. Sytuacja epidemiczna w kraju powoduje, że wracamy z niepokojem. Szanowni Państwo, dokładamy wszelkich starań aby powrót był przede wszystkim bezpieczny dla uczniów, rodziców, pracowników szkoły, a tym samym dla Państwa rodzin. Zostały opracowane procedury (zgodnie z wytycznymi MEN, MZ, GIS) w celu zapewnienia bezpieczeństwa w szkole i ochrony przed rozprzestrzenianiem się COVID – 19. Bezpieczeństwo uczniów, rodziców, pracowników szkoły oraz Państwa rodzin jest naszą wspólną sprawą. Proszę, wspierać nas nauczycieli w pracy z uczniami nad przestrzeganiem procedur szkolnych, które są obowiązkowe i służą bezpieczeństwu nas wszystkich.
Szanowni Państwo, rodzice uczniów uczęszczających do świetlicy – tylko 1.09.2020 będzie można osobiście zapisać dziecko do świetlicy. Zapisy będą odbywały się w świetlicy, wejście od boiska, w godz. 8:00 – 12:00. Zapisy w reżimie sanitarnym – maseczki, dezynfekcja rąk, dystans społeczny (1,5 m). W terminie późniejszym zgłoszenia należy wrzucać do skrzynki przed drzwiami wejściowymi do szkoły.

Szanowni Państwo,
spokoju, rozwagi, bezpieczeństwa i wzajemnego zrozumienia.
dyr. Barbara Bogacz

Procedura przebywania ucznia w szkole

Procedura postępowania podczas wejścia do szkoły osoby z zewnątrz

Procedura postępowania z pracownikiem na wypadek podejrzenia zakażeniem koronawirusem COVID-19